Ares 2.2.7

Reklam

Ares dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Şarkı indirme programı olarak geçmese de kullanıcıların paylaştığı dosya, müzik, video, şarkı ve MP3′leri arama yaparak hızlıca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz sizde kendi dosyalarınızı paylaşarak bu paylaşım ağına katkıda bulunabilirsiniz. Ares’in kullanıcı odaklı yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

Dosya paylaşımları yaparken sohbet odalarında yeni arkadaşlıklar kurabilir ücretsiz sohbet imkanından yararlanabilirsiniz Ares indirmek istediğiniz dosyayı birden fazla kaynakta bulur ve daha hızlı indirme imkanı sunar.

Yüklenen dosyaların bitmesini beklemeden ön izleme yapabilmeniz için dahili video oynatıcıya sahiptir. Program kurulduktan sonra Settings-General menüsünden Türkçe’ye çevirerek kullanabilirsiniz.

Reklam

Hemen indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>